-
8 навичок щасливої дитини
Як підготувати дитину до життя в мінливому сучасному світі? Як навчити її добре адаптуватися та спілкуватися, цінувати себе й поважати інших, бути водночас творчою та організованою, уміти самостійно розв’язувати проблеми, а також ніколи не припиняти навчатися й самовдосконалюватися? Адже справжня батьківська любов полягає саме в тому, щоби підготувати дитину до реалій нашого буття й у такий спосіб закласти підґрунтя її щасливого самостійного життя.
-
Убий мене ніжно. Роман
Жила собі Еліс — красуня й розумниця. Мала гарну роботу і хорошого хлопця поруч. Аж поки одного разу на вулиці не зустрілася поглядом із незнайомцем. Пристрасть спалахнула миттєво, витіснивши з життя дівчини геть усе: кар’єру, стосунки, друзів…
Увесь її простір заполонив Адам, новий обранець. Урешті-решт майже не залишилося самої Еліс, натомість наростало відчуття таємниці, яку старанно приховував коханий.
-
Мерилін. Пристрасть і парадокс
Минуло понад пів століття, як Мерилін Монро пішла у засвіти, та негаснуче світло її зірки сяє й донині. Мільйони глядачів в усьому світі знов і знов переглядають її фільми й численні світлини, а сотні дослідників б’ються над загадкою надзвичайного успіху та всесвітньої популярності золотої дівчини Голлівуду.
-
Мистецтво говорити. Таємниці ефективного спілкування
Бізнес-тренер Джеймс Борґ, відомий своїми відкриттями в галузях спілкування, особистісного розвитку, мови тіла та «контролю мислення», пропонує прості і дієві поради для кожної людини. Його методика допоможе змінити спосіб мислення і поведінку в особистому житті й на роботі, зробить життя цікавішим, насиченішим і позбавить зайвого стресу, а ваші навички спілкування сягнуть геть нового рівня.
-
Шалені задуми Як розвивати божевільні ідеї
У своїй книжці «Шалені задуми» фізик та підприємець Сафі Бакал розкриває читачам дивовижний новий підхід до сприйняття групової поведінки, який піддає сумнівам усі наші попередні уявлення щодо розвитку радикальних проривів у науці й промисловості. Спираючись на наукові принципи явища фазового переходу, Бакал пояснює, чому команди, компанії та будь-які інші групи певного призначення можуть раптово змінювати свою поведінку від прийняття нових несамовитих ідей до рішучого їх відторгнення, так само як текуча вода може перетворюватися на твердий лід.